Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava


 

 [e-dnevnik] Frajerka<3

Go down 
AvtorSporočilo
Frajerka<3
AF♥ [Novinar]
Frajerka<3


Število prispevkov : 4198
Kraj : Con annie
Anahi je ? : najboljša <3
Naj novela? : Rebelde
Registration date : 07/08/2008

[e-dnevnik] Frajerka<3  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [e-dnevnik] Frajerka<3    [e-dnevnik] Frajerka<3  EmptyTor 20 Jul - 10:09:38

HEJ ; HOJ ; HI



No moja želja nekomu se izpovedat v tem primeru dnevniku se uresničuje tukaj bom zapisovala use v zvezi z mano . Torej kmalu pride prvi post !! LP
Nazaj na vrh Go down
http://shrani.si
Frajerka<3
AF♥ [Novinar]
Frajerka<3


Število prispevkov : 4198
Kraj : Con annie
Anahi je ? : najboljša <3
Naj novela? : Rebelde
Registration date : 07/08/2008

[e-dnevnik] Frajerka<3  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [e-dnevnik] Frajerka<3    [e-dnevnik] Frajerka<3  EmptyTor 20 Jul - 10:18:06

LOVE

No kot vidite je moja prva tema ljubezen. Zame je ljubezen lepa stvar , a le če te ima simpatija res rada .Pri meni je ta ljubezen minila , nevede kdaj a minila je zaradi dejanj.

Zgodba :

Neko jutro sem šla v šolo kot ponavadi in tam je bila moja nekdanja simpatija , prva ura je bila matematika in učiteljica nas je razdelila v par skupin in moja nekdanja simpatija in ena sošolka sta dvignila roko in potem je sošolka rekla naj pridem še jaz rekla sem da nevem simpatija pa je naenkrat rekla jaz sem prej dvignil roko od nje in začel je to sošolko osvajati vedno zraven nje pogledi itd... Nek dan sem si rekla : Nej gre u pizdo tazga čloueka mi pa ni treba trpet : Skratka zasovražla sem ga nevem zakaj nekako sem se počutila prevarano ker sem bila prei misli da me ima rad tudi kazal je take znake in zdaj sem vesela da mu takrat nisem povedala da ga imam rada.Zdaj sem brez simpatije in zdi se mi da je tako bolje ker pravijo da ljubezen je lepa a lahko povzroča trpljenje .
Imam ga pa še vedno pod prijatelja na FB-ju a vedno ko se vpiše se izpišem nekako se mi zdi tako najbolje kot bi rekla Avril : We can be just friends and there story ands..



Love is one story.
Everybody has diffrent story abbout his/her love.
never forget that you have someone who realy loves you.



Nazaj na vrh Go down
http://shrani.si
Frajerka<3
AF♥ [Novinar]
Frajerka<3


Število prispevkov : 4198
Kraj : Con annie
Anahi je ? : najboljša <3
Naj novela? : Rebelde
Registration date : 07/08/2008

[e-dnevnik] Frajerka<3  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [e-dnevnik] Frajerka<3    [e-dnevnik] Frajerka<3  EmptySre 21 Jul - 10:04:03

CRAZY DREAMS


OMG! Can*t wake up .. nemorem verjet sanjala sem da nas ima fiziko učiteljica za matematiko (pri njej so ure zelo bedne) in da nism nič poštekala ... JOJ!



Obsedena s musko : B.O.B - Airplanes huhu
Nazaj na vrh Go down
http://shrani.si
Sponsored content





[e-dnevnik] Frajerka<3  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [e-dnevnik] Frajerka<3    [e-dnevnik] Frajerka<3  Empty

Nazaj na vrh Go down
 
[e-dnevnik] Frajerka<3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» [e-dnevnik] Eva.^^
» [e-dnevnik] Anja^^
» [e-dnevnik] Alex.
» [e-dnevnik] Tinkie:3`

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Forum :: Vaši e-dnevniki-
Pojdi na: